Наші досягнення

/Files/images/gramoti_2_klas/тоноргиунр.jpg /Files/images/gramoti_2_klas/SDC11761.JPGПереможці шкільного конкурсу дитячого малюнка до Дня українського козацтва в жовтні 2017 р. /Files/images/gramoti_2_klas/SDC11711.JPGПереможці шкільного конкурсу дитячого малюнка до Дня українського козацтва в жовтні 2017 р. /Files/images/gramoti_2_klas/амуир.jpg/Files/images/gramoti_2_klas/н7г67.jpg/Files/images/gramoti_2_klas/он7р.jpg/Files/images/gramoti_2_klas/оти.jpg/Files/images/gramoti_2_klas/отпир.jpg/Files/images/gramoti_2_klas/тьнпнп.jpg

Переможці шкільного етапу
Всеукраїнських учнівських олімпіад
у 2017-2018 н.р.

/Files/images/gramoti_2_klas/SDC11гн877.JPGЛАБУТЬ АРІНА: Українська мова – І місце; Математика – ІІ місце; Природознавство – ІІ місце. /Files/images/gramoti_2_klas/он7р_0001.jpgЛАБУТЬ АРІНА: Українська мова – І місце; Математика – ІІ місце; Природознавство – ІІ місце. /Files/images/gramoti_2_klas/он7р_0005.jpg /Files/images/gramoti_2_klas/он7р_0008.jpg/Files/images/gramoti_2_klas/SDC11882.JPGВАСИЛЕВСЬКА ВІКТОРІЯ: Українська мова – ІІ місце; Математика – І місце; Природознавство – І місце. /Files/images/gramoti_2_klas/ор.jpgВАСИЛЕВСЬКА ВІКТОРІЯ: Українська мова – ІІ місце; Математика – І місце; Природознавство – І місце. /Files/images/gramoti_2_klas/он7р_0010.jpg/Files/images/gramoti_2_klas/он7р_0004.jpg/Files/images/gramoti_2_klas/SDC12616.JPGМОЛДОВАНЕНКО ДАРИНА: Українська мова – І місце; Математика – ІІ місце; Природознавство – ІІ місце. /Files/images/gramoti_2_klas/он7р_0002.jpgМОЛДОВАНЕНКО ДАРИНА: Українська мова – І місце; Математика – ІІ місце; Природознавство – ІІ місце./Files/images/gramoti_2_klas/он7р_0007.jpg/Files/images/gramoti_2_klas/он7р_0009.jpg/Files/images/gramoti_2_klas/SDC11881.JPGКИРЛАН ЮЛІЯ: українська мова - ІІ місце. /Files/images/gramoti_2_klas/он7р_0003.jpgКИРЛАН ЮЛІЯ: українська мова - ІІ місце./Files/images/gramoti_2_klas/SDC12621.JPGЧУМАЧЕНКО СТАНІСЛАВ: математика - ІІІ місце./Files/images/gramoti_2_klas/он7р_0006.jpgЧУМАЧЕНКО СТАНІСЛАВ: математика - ІІІ місце./Files/images/gramoti_2_klas/SDC12618.JPGДРИПАН АРТЕМ: природознавство - ІІІ місце./Files/images/gramoti_2_klas/он7р_0011.jpgДРИПАН АРТЕМ: природознавство - ІІІ місце.

Переможці шкільного конкурсу дитячого малюнка «Права дитини» в листопаді 2017 р.

Гондера Олексій – І місце
Парфененко Анна – ІІ місце
Головерда Неллі – ІІ місце
Василевська Вікторія - ІІ місце
Бабич Вікторія – ІІ місце
Дрипан Артем – ІІ місце
Вишневська Тетяна – ІІІ місце
Черкасов Андрій – ІІІ місце

/Files/images/gramoti_2_klas/SDC12240.JPG/Files/images/gramoti_2_klas/он7р_0012.jpg/Files/images/gramoti_2_klas/он7р_0013.jpg/Files/images/gramoti_2_klas/он7р_0014.jpg/Files/images/gramoti_2_klas/он7р_0015.jpg/Files/images/gramoti_2_klas/он7р_0016.jpg/Files/images/gramoti_2_klas/он7р_0017.jpg/Files/images/gramoti_2_klas/он7р_0018.jpg/Files/images/gramoti_2_klas/он7р_0019.jpg

/Files/images/gramoti_2_klas/IMG_20180511_091008.jpgПереможці Міжнародної природознавчої гри «Геліантус – 2017», листопад 2017 р.

Диплом переможця в початковій школі отримали:
Василевська Вікторія
Дрипан Артем
Лабуть Аріна
Мельник Марк
Молдованенко Дарина
Парфененко Анна
Черкасов Андрій

/Files/images/gramoti_2_klas/IMG_20180511_090724.jpgПереможці Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «Колосок осінній – 2017», листопад 2017 р.

"Золотий Колосок" отримали:
Дрипан Артем
Кліванська Софія
Лабуть Аріна
Мельник Марк
Молдованенко Дарина
Парфененко Анна

/Files/images/gramoti_2_klas/SDC12935.JPGПереможці шкільного конкурсу дитячого малюнка «Мама, тато на роботі», січень 2018 р.

Гондера Олексій – І місце
Молдованенко Дарина – І місце
Парфененко Анна – ІІ місце
Скубиш Олеся – ІІ місце
Бабич Вікторія – ІІІ місце
Василевська Вікторія – ІІІ місце
Головерда Неллі – ІІІ місце
Кирлан Юлія – ІІІ місце
Лабуть Аріна – ІІІ місце

/Files/images/gramoti_2_klas/IMG_20180403_134517.jpgПереможці ІХ Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник – 2018» березень 2018 р.

Диплом переможця в початковій школі отримали:
Бабич Вікторія
Василевська Вікторія
Гондера Олексій
Задорожна Тетяна
Кирлан Юлія
Кліванська Софія
Лабуть Аріна
Мельник Марк
Молдованенко Дарина
Парфененко Анна
Черкасов Андрій

/Files/images/gramoti_2_klas/Соняшник 2018 Найкращий клас.jpg/Files/images/gramoti_2_klas/Грамота Писанки.jpg/Files/images/gramoti_2_klas/IMG_1.jpgІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» з української мови та літератури, квітень 2018 р.

Диплом І ступеня всеукраїнського рівня отримала:
Скубиш Олеся

Диплом ІІ ступеня обласного рівня отримала:
Бабич Вікторія

Диплом ІІ ступеня районного рівня отримала:
Молдованенко Дарина

/Files/images/gramoti_2_klas/IMG_20180517_090841_HDR.jpgІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» з математики, квітень 2018 р.

Диплом І ступеня всеукраїнського рівня отримала:
Скубиш Олеся

Диплом ІІ ступеня районного рівня отримала:
Василевська Вікторія

Диплом ІІ ступеня отримали:
Вишневська Тетяна
Лабуть Аріна
Молдованенко Дарина

Диплом ІІІ ступеня отримали:
Головерда Неллі
Чумаченко Станіслав

/Files/images/gramoti_2_klas/IMG_20180517_090716_HDR.jpgІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» з інформатики, квітень 2018 р.

Диплом ІІ ступеня всеукраїнського рівня отримали:
Кирлан Юлія
Молдованенко Дарина
Скубиш Олеся

Диплом ІІ ступеня районного рівня отримала:
Лабуть Аріна

Диплом ІІІ ступеня отримали:
Бабич Вікторія
Головерда Неллі
Кліванська Софія
Чумаченко Станіслав

/Files/images/gramoti_2_klas/IMG_20180517_090944_HDR.jpgІ Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На Урок» з предметів початкової школи, квітень 2018 р.

Диплом ІІ ступеня районного рівня отримали:
Лабуть Аріна
Скубиш Олеся

/Files/images/gramoti_2_klas/IMG_20180511_110408.jpgМіжнародна дистанційна олімпіада «Всеосвіта Весна – 2018», квітень 2018 р.

Дипломом І ступеню нагороджено:
Лабуть Аріна
Молдованенко Дарина
Скубиш Олеся

Дипломом ІІ ступеню нагороджено:
Василевська Вікторія
Головерда Неллі
Мельник Марк
Чумаченко Станіслав

Дипломом ІІІ ступеню нагороджено:
Кирлан Юлія
Кліванська Софія

/Files/images/gramoti_2_klas/IMG_20180904_121326.jpg

Учні, які досягли особливих результатів у навчанні:
Василевська Вікторія
Лабуть Аріна
Молдованенко Дарина
Парфененко Анна
Скубиш Олеся

Кiлькiсть переглядiв: 815

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.